Kvalita nemusí být vždy drahá

Informace o nás

Společnost JVL PROSPORT s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997. V roce 2006 se stala výhradním dovozcem veslařských lodí Swift ® pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.   Za deset let překročil počet prodaných lodí 250 kusů. Lodě Swift ® se tak staly nejprodávanější značkou veslařských lodí v Česku.

 

Testování lodí je možno po předchozím objednání v loděnici veslařského oddílu TJ Lokomotivy Beroun.  

Komu jsou naše lodě určeny

Nabídka lodí Swift ® je široká, aby vyhovovala co nejvíce požadavkům širokého spektra zákazníků. Celokarbonové lodě ELITE Full Carbon se pravidelně objevují v závodech Světového poháru a na MS či ME. Lodě kategorie ELITE PLUS splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a parametry špičkových závodních lodí. Závodní lodě kategorie CLUB jsou svou konstrukcí určeny pro užití v klubech od nejmladších veslařů až po masters.

Již šest let nabízíme lodě pro výcvik začínajících veslařů, tzv. Freedom lodě. Skify této kategorie využívá k výcviku nejmladších veslařů řada našich klubů.  V posledních třech letech se stávají stále oblíbenějšími tzv. gigové lodě v kategorii 2x a 4x, s možností výměny kormidelnického místa za plnohodnotnou veslařskou pozici, které slouží kromě výcviku začátečníků i k stále populárnější veslařské turistice. Velice populární jsou dětské skify třídy CADET, které jsou konstrukčně uzpůsobeny pro veslování dětí od 10 do 14 let. Poslední novinkou jsou lodě pro příbřežní veslování ( Coastal Rowing ) v kategoriích skif, dvojskif a párová čtyřka s kormidelníkem.

Celosvětová distribuční síť představuje 65 distributorů. Lodě Swift ® se vyrábějí od roku 2005 a ke konci loňského roku přesáhl počet vyrobených lodí 10.000 kusů !!

Swift ® je od roku 2006 oficiálním partnerem Mezinárodní veslařské federace FISA.

 

Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a podněty, které jsou základěm pro neustálé zlepšování kvality lodí Swift ®.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu

Vyhledávání

Kontakt

JVL PROSPORT s.r.o. Dobříč 9
252 25 Jinočany
Česká republika
tel. : +420 774 295 692